Wyświetl produkty jako:

   

Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia, które dostarczają energię cieplną do gospodarstwa domowego, stanowiąc główne bądź dodatkowe źródło ogrzewania. Pompy ciepła charakteryzuje całoroczne podgrzewanie wody, a także możliwość chłodzenia w upalne dni. Ciepło może być dostarczane do pomieszczeń za pomocą wybranych sposobów (ogrzewanie podłogowe, grzejniki, klimakonwektory), także w kombinacjach, np. grzejniki i ogrzewanie podłogowe, dając przy tym możliwość ustawienia dwóch różnych temperatur na wymiennikach.

Wysoka wydajność i ekologia
Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. System do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Pompy ciepła są obecnie najbardziej ekonomicznymi systemami grzewczymi, a dodatkowo mogą współpracować z panelami słonecznymi. Pompy ciepła należą do rozwiązań ekologicznych, co umożliwia uzyskanie dofinansowania nawet 90%.

Więcej korzyści
Zastosowanie pompy ciepła wiąże się z niższymi rachunkami za prąd, ponadto system nie wymaga stałej kontroli, a także nie generuje odpadów, jak w przypadku pieców opałowych. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane w pompach ciepła Neoheat dają możliwość przyjaznego sterowania za pomocą intuicyjnego panelu bądź poprzez wykorzystanie smartfona lub tabletu. Pompy ciepła mają kompaktową i estetyczną konstrukcję, co pozwala na umieszczenie ich w dowolnej przestrzeni domu.

 

Oddział Kraków - nowa lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że oddział Iglotech Kraków zmienił swój adres. Od 14.01.2020 r. zapraszamy ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina. Niestety telefon stacjonarny może być nieaktywny. Prosimy o kontakt z kierownikiem Oddziału na nr 695-902-777. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.