Wyświetl produkty jako:

   

Pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze-woda to urządzenia, które dostarczają energię cieplną do gospodarstwa domowego, stanowiąc główne bądź dodatkowe źródło ogrzewania. Pompy ciepła charakteryzuje całoroczne podgrzewanie wody, a także możliwość chłodzenia w upalne dni. Ciepło może być dostarczane do pomieszczeń za pomocą wybranych sposobów (ogrzewanie podłogowe, grzejniki, klimakonwektory), także w kombinacjach, np. grzejniki i ogrzewanie podłogowe, dając przy tym możliwość ustawienia dwóch różnych temperatur na wymiennikach.

Wysoka wydajność i ekologia
Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. System do wytworzenia od 3 do 5 kW energii grzewczej potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej. Pompy ciepła są obecnie najbardziej ekonomicznymi systemami grzewczymi, a dodatkowo mogą współpracować z panelami słonecznymi. Pompy ciepła należą do rozwiązań ekologicznych, co umożliwia uzyskanie dofinansowania.

Więcej korzyści
Zastosowanie pompy ciepła wiąże się z niższymi rachunkami za prąd, ponadto system nie wymaga stałej kontroli, a także nie generuje odpadów, jak w przypadku pieców opałowych. Nowoczesne rozwiązania wykorzystane w pompach ciepła Neoheat dają możliwość przyjaznego sterowania za pomocą intuicyjnego panelu bądź poprzez wykorzystanie smartfona lub tabletu. Pompy ciepła mają kompaktową i estetyczną konstrukcję, co pozwala na umieszczenie ich w dowolnej przestrzeni domu.

DOPASUJ POMPĘ CIEPŁA DO SWOICH POTRZEB!
Sprawdź, która z naszych pomp pasuje do Twojego domu.
Wypełnij dane w konfiguratorze i dowiedz się, jaki będzie roczny koszt utrzymania Twojego ogrzewania. 

2020 09 25 10 23 32 Window

Dowiedź się wiecej!