Wyświetl produkty jako:

   

Klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory do domu (ścienny)

Klimatyzatory do domu to niezawodne, eleganckie oraz komfortowe w użyciu jednostki Split i Multi Split, które chłodzą, ogrzewają, nawilżają, osuszają, a także oczyszczają powietrze, wszystko po to by dostosować i poprawić jakość powietrza. Klimatyzator do domu musi być energooszczędny i jednocześnie przyjazny w obsłudze. Istotne są takie funkcje jak cicha praca urządzenia, praca w trybie ekonomicznym czy czujnik wykrywający obecność ludzi w pomieszczeniu (zmniejsza wydajność pracy urządzenia, gdy w pomieszczeniu nikt nie przebywa). Klimatyzatory do domu Fuji Electric mają możliwość zdalnego sterowania przy użyciu smartfona, tableta lub komputera. Znajdują zastosowanie w sypialniach, dużych salonach, pokojach dziennych, dziecięcych.

Szeroka oferta klimatyzatorów do domu pozwala na montaż urządzenia w różnych pomieszczeniach, spełniając tym samym różne wymagania użytkowników. W ofercie znajdują się:

-klimatyzatory ścienne KETA dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i grafitowym. W klimatyzatorze KETA zastosowano filtr polifenolowy który jest idealnym rozwiązaniem dla alergika. 
-klimatyzatory ścienne KGTB to bardzo ciche i ekologiczne urządzenia oferujące najwyższą klasą energetyczną A+++. Wyposażone są w inteligentny czujnik Save & Stop, który przyczynia się do oszczędności energii.
-klimatyzatory ścienne KMCC to inteligentne urządzenia zaprojektowane z myślą o środowisku, pracujące na czynniku R32. Urządzenia pracują nawet do 20 dB(A).
-klimatyzatory ścienne KMTA to urządzenia zaprojektowane do pracy w dużych pomieszczeniach, pracujące na czynniku chłodniczym R32.
-klimatyzatory ścienne KMCB Nordic to urządzenia, które poza chłodzeniem mogą służyć do ogrzewania w okresie zimowym. Budowa urządzenia pozwala na wydajną pracę w bardzo niskich temperaturach.
-klimatyzatory ścienne KPCA cechuje bardzo cicha praca, wysoka wydajność i elegancki design. Wąska konstrukcja o szerokości 784 mm.
-klimatyzatory ścienne KLCA to ekologiczne, a zarazem uniwersalne urządzenia, które charakteryzuje bardzo wąska i zwarta konstrukcja oraz wydajność w dużych pomieszczenaich.

Klimatyzatory ścienne- podział:

KG_middle_01_FUJI
Producent: Fuji Electric
Klimatyzatory ścienne LT.png
Producent: Fuji Electric
Klimatyzatory ścienne LU.png
Producent: Fuji Electric
Klimatyzatoryy ścienne LM
Producent: Fuji Electric
klimatyzatory-scienne-kmcdn-nordic.1_2
Producent: Fuji Electric