Wyświetl kategorie jako:

   

Agregaty skraplające

Agregaty skraplające

Agregaty skraplające największe zastosowanie znajdują w chłodnictwie i klimatyzacji przemysłowej takich pomieszczeń jak magazyny, mroźnie i chłodnie. Ich zastosowanie można wykorzystać dla chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w sprężarkach oraz systemach chłodzenia o zwartej i odpornej na warunki atmosferycznej obudowie powstały niezawodne i efektywne energetycznie agregaty, używane z czynnikami chłodniczymi R134a, R404A/R507, R407c, R22 i R290.

 W ofercie Iglotech znajdują się agregaty skraplające takich producentów jak:
- Refcold- pracujące w oparciu o sprężarki Copeland Scroll, tłokowe Maneurope;
- Haier- umożliwiające podłączenie agregatu do chłodnicy centrali wentylacyjnej;
- Embraco- ze zbiornikiem cieczy i skraplaczem chłodzonym powietrzem;
- Danfoss Optyma- konstrukcja tych agregatów zakłada wykorzystanie jednostek z jednym lub dwoma wentylatorami i standardowym lub powiększonym skraplaczem. Dodatkowo w gamie produktów pojawiły się agregaty skraplające Optyma Slim Pack, które wyposażone zostały w skraplacz nowej technologii –         mikrokanałowy wymiennik ciepła. Nowy agregat do zastosowań średnio MBP i nisko temperaturowych LBP.
-Tecumseh ( L'Unite Hermetique  z dobrze wygłuszoną obudową, cichymi sprężarkami oraz bogatym wyposażeniem standardowym; Silensys - Version 3 z cichobieżnym wentylatorem skraplacza oraz regulatorem prędkości obrotowej; Wintsys z komponentami elektrycznymi oraz kompletną linią cieczową.) 

 

Agregaty skraplające oferowane przez Iglotech charakteryzuje wysoka jakość wykonania i duża efektywność energetyczna. 


Podział agregatów skraplających: