Coil Sorb [3,75L]

Kategoria: Chłodnictwo /
Producent: Sferan

Coil Sorb to koncentrat do czyszczenia parowników, filtrów, urządzeń rozdziału powietrza czy powierzchni wodoodpornych. Coil Sorb usuwa nieprzyjemne zapachy, brud, kurz, tłuszcze a nawet osady tytoniowe.
Największą zaletą koncentratu jest to że nie niszczy czyszczonych powierzchni i nie wymaga spłukiwania wodą. Zaleca się używać do takich powierzchni jak aluminium, miedz, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i powierzchnie malowane. Może być używany za zewnątrz jak i wewnątrz budynków.
Regularne używanie Coil Sorb marki Sferan pozwala przywrócić pierwotną wydajność i sprawność całego układu, co obniża pobór prądu i poziom hałasu, a ponadto ogranicza ryzyko awarii i wydłuża czas eksploatacji.

poproś o kontakt Drukuj Wróć
117634 - 180

Działanie
Usuwa nieprzyjemne zapachy, brud, kurz, tłuszcze, osady tytoniowe.

Przeznaczenie
Parowniki, filtry powietrza, urządzenia rozdziału powietrza, powierzchnie wodoodporne.

Główne cechy
• Bezkwasowy, bezzasadowy,
• Spełnia wymogi normy BS/EN 1274, BS/EN 1650
• Niszczy nie przyjemne zapachy
• Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
• Nie wymaga spłukiwania wodą
• Bezzapachowy

Sposób stosowania
COIL SORB dostępny jest w postaci koncentratu do rozcieńczenia wodą. Do czyszczenie bardzo silnie zabrudzonych parowników, wymienników zalecane jest rozcieńczenie 1:4, zzyszczenie wszelkich filtrów 1:7, a w przypadku czyszczeń serwisowych od 1:10 do 1:17.

Szczegółowy opis
Preparat do serwisowego czyszczenia i odtłuszczania parowników, filtrów i urządzeń rozdziału powietrza, a także innych urządzeń i powierzchni wodoodpornych. Zawiera aktywator niszczenia nieprzyjemnych zapachów, jest produktem nietoksycznym i bezpiecznym w użyciu, oraz zawiera składniki biodegradowalne. Higroskopijna formuła pozwala na dokładne czyszczenie. Zalecany jest do takich powierzchni jak aluminium, miedź, stal nierdzewna, tworzywa sztuczne i powierzchnie malowane. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Regularne używanie COIL SORB pozwala przywrócić pierwotną wydajność i sprawność całego układu, co obniża pobór prądu i poziom hałasu, a ponadto ogranicza ryzyko awarii i wydłuża czas eksploatacji