2022 iglotech targi w mediolanie GRAFIKI 1200x600px01

Grupa Iglotech zadebiutowała ze swoimi produktami na największych i najbardziej prestiżowych targach w branży HVAC&R – Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie (28 czerwca – 1 lipca).

Ekspozycja targowa Iglotech Group opierała się na prezentacji nowości wśród central wentylacyjnych marki Neovent – Neovent KNV 400 Perfect z górnym podłączeniem króćców, która wraz z systemem dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO stanowi kompletny system wentylacji mechanicznej do każdej inwestycji.

2022 iglotech targi w mediolanie GRAFIKI 1200x400px02

Dodatkowo podczas wystawy zaprezentowano systemy klimatyzacyjne HEIKO, zarówno w konfiguracji split, jak i urządzenia kasetonowe. Wśród pokazanych na stoisku nowości znalazła się także pompa ciepła HEIKO THERMAL Plus – czyli energooszczędna powietrzna pompa ciepła typu monoblok o klasie energooszczędności A+++, działająca na ekologicznym czynniku R32, wyposażona m.in. w sterowanie Wi-Fi i technologię inwerterową.

2022 iglotech targi w mediolanie GRAFIKI 1200x400px04

Targi MCE to globalna platforma biznesowa dla przodujących firm działających w sektorze instalacji wodnych, grzewczych, systemów wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. Dla Grupy Iglotech była to doskonała okazja do zaprezentowania marek własnych z szeroką ofertą urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych.

2022 iglotech targi w mediolanie GRAFIKI 1200x400px01

Udany debiut Grupy Iglotech na targach MCE w Mediolanie, w tym nawiązane kontakty handlowe i pozytywny odbiór marek własnych takich jak Heiko, Neovent, czy też Forvent pozwala nam optymistycznie patrzeć na dynamiczny rozwój Grupy Iglotech na terenie całej Europy.  Wypracowanie nowych możliwości pozwoli rozwinąć eksport wybranych produktów oraz wzmocnić pozycję Grupy Iglotech jako wiodącego dostawcy kompleksowego zaopatrzenia do każdej inwestycji, już nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie.