2022.04 iglotech inne dni otwarte GRAFIKI 1200x600px4

Od kwietnia do czerwca 2022 r. we wszystkich oddziałach Iglotech odbyły się długo wyczekiwane spotkania w ramach Dni Otwartych. Tegoroczna formuła wydarzenia cieszyła się bardzo dużą popularnością.

Dedykowana strefa Kompleksowego zaopatrzenia każdej inwestycji, w której zaprezentowaliśmy systemy klimatyzacji Fuji Electric, pompy ciepła Neoheat oraz Heiko, moduły fotowoltaiczne, kompletny system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła z centralami wentylacyjnymi Östberg i Neovent oraz systemem dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO, stanowią kompletną ofertę energooszczędnych, a wraz z tym ekologicznych, instalacji.

2022 iglotech dni otwarte baner 2

Fot. W strefie Iglotech można było poznać m.in. konstrukcję urządzenia pomp ciepła Neoheat EKO II, a także zagłębić tajniki jej instalacji pod okiem ekspertów Iglotech podczas dedykowanych paneli. Dodadtkowo była możliwość przetestowania profesjonalnych środków chemicznych do czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. 

Drugą dedykowaną strefą była strefa Haier, która prezentowała nowość wśród klimatyzatorów – Haier EXPERT Plus. Urządzenie niezwykle łatwe w montażu i serwisowaniu, jednocześnie wyposażone w zaawansowaną funkcję oczyszczania powietrza – STERYLIZACJA UV-C PRO z udowodnioną certyfikacją Texcell poziomem hamowania rozwoju wirusa SARS-CoV-2 do 99,991 %*.

2022 iglotech dni otwarte baner 5

W tej strefie każdy uczestnik Dni Otwartych mógł wziąć udział w konkursie montażu – sprawdź, czy jesteś Najszybszym Instalatorem  EXPERT Plus – eksperta w  montażu, eksperta w serwisowaniu oraz eksperta w zapewnianiu czystego powietrza. Zwycięsca tego konkursu osiągnął wyniki 0,56 s. - jeszcze raz Gratulujemy.  Poza konkursami z nagrodami podczas Dni Otwartych można było skorzystać z atrakcyjnych promocji na prezentowane urządzenia oraz odpocząć w dedykowanej strefie chillout.  

2022 iglotech dni otwarte baner 1

Fot. Dużym zainteresowaniem podczas wydarzenia cieszyła się oferta Iglotech z zakresu wentylacji. Nasi specjaliści chętnie opowiadali o specyfice central wentylacyjnych Östberg i zaletach obrotowego wymiennika ciepła.

Podczas Dni Otwartych swoje stoiska zaprezentowali również Partnerzy hurtowni. Klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Milwaukee, zapoznać się z urządzeniami Aspen, przetestować ofertę Midan, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan. Nowością w ofercie Iglotech są moduły fotowotaiczne wraz z dedykowanymi konstrukcjami, które prezentowali specjaliści KENO. Tegoroczne wydarzenie zostało wsparte również przez ekspertów Elliwell – producenta automatyki, którego urządzenia stanowią nowość w ofercie hurtowni Iglotech.

2022 iglotech dni otwarte baner 4

Fot. Milwaukee to światowa marka elektronarzędzi, od teraz dostępna w ofercie Iglotech. Tegoroczne Dni Otwarte stanowiły wyśmienitą okazję do zaprezentowania produktów marki. Swoje urządzenia prezentowała również firma MIdan czyli uznany w branży producent, oferujący sprzęt dla zawodowców w zakresie techniki diamentowej.

Iglotech wspiera swoich Partnerów Biznesowych na wielu płaszczyznach, dlatego podczas wydarzenia nie zabrakło również stoiska z wsparciem marketingowym, gdzie szczegółowo omawialiśmy korzyści m.in. z uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych, jak i możliwość skorzystania z nowego katalogu wsparcia. Klienci otrzymywali pakiety z katalogami i atrakcyjnymi gadżetami.

2022 iglotech dni otwarte baner 3

Nasze spotkania z Klientami rozpoczęły się na oddziale hurtowni w Lublinie,  natomiast zakończyły się na oddziale w Łodzi, w nowej lokalizacji i całkowicie nowej odsłonie. Dni Otwarte to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu hurtowni. Okazje takie jak ta, pozwalają spotkać się z naszymi Klientami, zasięgnąć ich opinii, skorzystać z doświadczeń. Mamy okazję zaprezentować nie tylko nowości produktowe, lecz całe systemy energooszczędne, które mogą współpracować ze sobą. Wszystko po to, by zapewnić kompleksową realizacje zamówienia. 

 - Dziękujemy wszystkim Partnerom Handlowym, którzy odwiedzili nasze strefy podczas Dni Otwartych. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok.

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z wydarzenia: