17 września 2021 r. zaprosiliśmy przedstawicieli z branży HVAC&R na Dzień Otwarty w naszym oddziale Iglotech Kraków 

Dzień otwarty został przygotowany w 3 specjalnych strefach tematycznych pokazujących, że w naszej hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej dostępne są instalacje do domu energooszczędnego! Instalator zaopatrzy się we wszytsko w jednym miejscu. 

Strefa 1 – Klimatyzacja z technologią STERYLIZACJA UV-C, hamującą  rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*

Pierwsza z naszych stref dotyczyła systemów klimatyzacji HAIER z rewolucyjną technologią STERYLIZACJA UV-C, hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*. HAIER to pierwszy producent, który wprowadził na rodzinny rynek klimatyzatory wykorzystujące naświetlanie promieniami UV-C w celach zapewnienia ochrony antywirusowej i antybakteryjnej. Podczas eventu w Iglotech Kraków można było zobaczyć energooszczędne modele klimatyzatorów wyposażonych w funkcję STERYLIZACJA UV-C i przekonać się, jak bezpieczne i proste jest użytkowanie tej funkcji. Podczas wrześniowego eventu można było również skorzystać z wyjątkowej promocji Odbierz klimatyzator HAIER za 1 zł!

dni otwarte Kraków 01b


STREFA 2 - Dom gotowy na Warunki Techniczne 2021


Kompleksową ofertę systemu wentylacji mechanicznej zaprezentowaliśmy w strefie drugiej. Oferta składa się z: wysokiej jakości centrali wentylacyjnej HERU T szwedzkiego producenta Östberg,  jak i również rekuperatorów KNV Perfect z oferty Neovent, a także niezawodnego i prostego w montażu systemu dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO. Nasz doradca prezentował, jak łatwo i szybko zamontować cały system dystrybucji i podłączyć go do centrali wentylacyjnej. Dzięki tym produktom w 3 prostych krokach przygotujemy kompletny system dla inwestora. Nasi klienci mogli również przetestować dedykowany program doborowy dla instalcji wentylacji mechanicznej, który przyśpiesza i ułatwia pracę każdego instalatora. Wystarczy wysłać do nas projekt inwestycji, aby otrzymać gotowy pojekt instalacji wraz ze spisem potrzebnych komponentów, który od razu można przedstawić inwestorowi.   

dni otwarte Kraków 02b


W strefie Domu Gotowego na Warunki Techniczne 2021 przedstawiliśmy również pompy ciepła oraz fotowoltaikę. Nasz fachowiec pokazywał, jak wygląda prawidłowy montaż pompy ciepła typu split Neoheat EKO wraz z prezentacją sterownika. Celem  tematycznej strefy było zapoznanie instalatorów z obecnymi wymogami związanymi z budową domu energooszczędnego oraz przedstawienie produktów, które te wymogi spełniają. W związku z tym, że opłacalne jest  połączenie pomy ciepła z instalacją fotowoltaiczną przybyli goście mogli także porozmawiać z naszym dostawcą fotowoltaicznym i dowiedzieć się, ile można zyskać z takiego podłączenia.

dni otwarte Kraków 03

Strefa 3 - Klubu Iglotech - programu lojalnościowego dla partnerów biznesowych Grupy Iglotech

W tej strefie tłumaczyliśmy zasady przystąpienia do programu i przedstwialiśmy bogaty katalog nagród, a także korzyści, jakie płyną z uczestnictwa. Robiąc zakupy w naszej hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnej, zbierasz punkty i odbierasz nagrody. W tegorocznej edycji każdy uczestnik Klubu Iglotech bierze udział w rankingu, w którym może wygrać egzotyczną podroż. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również znane i cenione klimatyzatory FUJI ELECTRIC. Japońska jakość czyli niezawodność i dbałość o każdy szczegół, a jednocześnie wyróżnione międzynarodowymi nagrodami Red Dot Design Award za unikalny design.

dni otwarte Kraków 04b

 

Podczas Dni Otwartych w Krakowie Klienci mogli zapoznać się także z najnowszymi trendami w branży HVAC&R, przetestować narzędzia, a także porozmawiać z dostawcami urządzeń najwyższej jakości – Aspen, Refra, Keno, Makita, Sferan.

0000000

Oddział Iglotech w Krakowie mieści się przy ulicy Zawiłej 56. Powierzchnia biurowo-magazynowa jest bardzo duża, co oznacza lepszy dostęp produktów i szybszy czas obsługi. Krakowski oddział Iglotech posiada kompleksową ofertę produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00. Zapraszamy!

 *Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmującą się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.

 

skontaktuje się z nami