Neoheat listopadowewieczorwtv

Cieszące się uznaniem instalatorów i nagradzane przez branżę HVAC&R powietrzne pompy ciepła Neoheat w listopadzie zadebiutują na antenie telewizyjnej. Spoty reklamowe w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych to zaledwie jeden z elementów szeroko zakrojonej promocji produktów marki NEOHEAT w ogólnopolskich mediach.

W związku z dynamicznym rozwojem marki NEOHEAT Powietrzne Pompy Ciepła są promowane w prasie branżowej, lifestylowej, social mediach, a teraz także w czasie antenowym o najwyższej oglądalności. Nasze spoty w listopadzie zostaną wyemitowane przed programami znanej i lubianej projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej, czy też sztandarowego już programu TVN Turbo „Zakup Kontrolowany”.

W listopadzie spoty NEOHEAT zobaczysz na antenie:

NEOHEAT w TV

Podejmowane działania marketingowe skierowane do odbiorcy końcowego wpływają na świadomość marki i oferowanych produktów. Dzięki czemu nasze działania wspierają Twój biznes!

 

Zobacz, jak jeszcze wspieramy Twój biznes:

 Autoryzowani instalatorzy

nEOHEAT KALKULATOR

Neoheat realizacje

 

ENERGIA Z NATURY W TWOIM DOMU!

Skontaktuj się z nami:

+48 723 727 297 

ogrzewnictwo@iglotech.com.pl

 

27.11.2020 FIRMA IGLOTECH NIECZYNNA

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 27.11.2020 FIRMA IGLOTECH JEST NIECZYNNA Z POWODU INWENTERYZACJI. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.