WYRÓŻNIJ SWOJE WNĘTRZE 

Seria klimatyzatorów Fuji Electric KETA, to jednocześnie unikalny design i innowacyjna funkcjonalność. Trójwymiarowa budowa, z powierzchnią zmieniającą się pod wpływem światła dziennego, sprawia, że klimatyzator wyróżnia się w każdym wnętrzu.  Urządzenie swoją pracę opiera na ekologicznym i efektywnym czynniku R32, posiada również nowy interfejs sieci LAN, dzięki czemu mamy lepszą kontrolę, z każdego miejsca za pomocą smartfonu lub tabletu. Keta posiada dużo większa wydajność, dzięki zastosowaniu wymiennika lambda o zwiększonej powierzchni. 

 

DWA WARIANTY KOLORYSTYCZNE

keta baner kolorystyka

Grafitowy i Biały - Najnowsze klimatyzatory Keta posiadają dwa warianty kolorystyczne, które idealnie wpasują się w dzisiejsze nowoczesne wnętrza.     

 

GŁÓWNE ZALETY 

2020 06 03 10 47 04 Window

Główny system sterowania- Łatwa kontrola klimatyzatora wewnątrz pomieszczenia lub poza budynkiem przy użyciu smartfona lub tableta (opcja). Unikalny design- Jednostka o wyjątkowej konstrukcji z połyskującym panelem, klimatyzator dostępny w 2 wersjach kolorystycznych, białej i grafitowej. Elektrostatyczny filtr polifenolowy- Drobne cząsteczki kurzu, zarodniki grzybów i szkodliwe mikroorganizmy są absorbowane dzięki elektrostatyce.

 

FILTRY - LEPSZA JAKOŚĆ POWIETRZA

keta baner filtr

Klimatyzator KETA posiada wysokiej jakości filtry m.in. filtr polifenolowy, dzięki czemu dedykowane jest także dla alergików, dzieci i osób starszych. Urządzenie podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu, eliminując drobnoustroje, czy kurz, a także nie przepuszczając alergenów, dokuczliwych szczególnie w okresie wiosennym. Polifenol jest wtórną substancją roślinną, działającą antykarcynogennie i przeciwzapalnie przyczyniając się do zmniejszenia ilości tłuszczu w naczyniach krwionośnych oraz niwelując przedostawanie się mikroorganizmów i alergenów do mieszkania.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU 

keta baner urzadzenia
dowiedz się wiecej 2

 

 

 

 

 

AWARIA SIECI TELEFONICZNEJ!

W związku z awarią sieci telefonicznej w naszej firmie kontakt możliwy jest wyłacznie poprzez telefony komórkowe.