Klub Iglotech baner 2021 07

 

Grupa Iglotech uruchamia kolejną edycję programu lojalnościowego, która startuje 10 maja 2021 r. Trzy poprzednie programy okazały się wielkim sukcesem i spotkały się z zainteresowaniem i zadowoleniem Klientów. W ciągu ostatniego roku rozdano blisko 2500 nagród. 

IV EDYCJA KLUBU IGLOTECH! 

Nowa edycja Klubu to ponad 100 nowych nagród rzeczowych, strefa kart podarunkowych oraz Strefa Marzeń dla najaktywniejszych Klientów. 
Każdy uczestnik Klubu Iglotech bierze udział w rankingu Azja Tour "22, gdzie można wygrać wyjazd do Wietnamu na początku roku 2022. Właściciele firm, którzy zdobędą największą liczbę punktów i w rankingu zajmą miejsca od 1 do 5 dołączą do wspaniałej wyprawy, w której oprócz szkolenia będzie okazja do poznania urokliwych i egzotycznych atrakcji Wietnamu.

Klub Iglotech baner 2021 10

 

Dołącz do Klubu Iglotech – zarejestruj się już dziś! Co powinieneś zrobić, aby dołączyć do Programu?

To proste – zrobisz to w 3 krokach:

  • Po pierwsze skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym Grupy Iglotech i zgłoś chęć udziału w Klubie Iglotech. Po otrzymaniu  na wskazany nr telefonu do kontaktu z Grupą Iglotech zostanie przesłany SMS powitalny z Programu Klub Iglotech.

  • Następenie po otrzymaniu wiadomości sms Wystarczy wejść na stronę www Programu www.klubiglotech.pl, przejść do zakładki „Rejestracja” i wpisać tam nr telefonu wskazany do kontaktu z Grupą Iglotech, by otrzymać jednorazowe hasło uprawniające do rozpoczęcia rejestracji w Programie.

  • Za pomocą loginu (nr telefonu) i hasła otrzymanego przez SMS zalogujesz się do serwisu internetowego Programu, zaakceptujesz i uzupełnisz dane potwierdzając jednocześnie swój udział. Na stronie www Programu znajdziesz informacje dotyczące stanu konta punktowego, swoich zakupów oraz zamówisz nagrody. Im szybciej się zarejestrujesz i zrobisz zakupy, tym szybciej naliczymy Ci pierwsze punkty!

Korzyści z udziału w programie: 

  • punkty za zakupy produktów Iglotech oraz Haier
  • dostęp do panelu z fakturami, płatnościami, nagrodami
  • specjalne, dedykowane dla uczestników promocje
  • atrakcyjne nagrody rzeczowe, karty podarunkowe oraz Strefa Marzeń (czyli nagroda na życzenie)
  • możliwość udziału w rankingu Azja Tour "22"

Zbieraj punkty! Premiujemy za realizację celów! Premiujemy zakupy produktów Grupy Iglotech oraz Haier! Pamiętaj - zaczynasz od miesiąca, w którym dokonasz rejestracji w Programie!

Od 1-go dnia miesiąca, w którym się zarejestrowałeś, każdy zakup produktów Iglotech oraz produktów Refsystem (Haier), jakiego dokona Twoja firma bezpośrednio w jednej z wymienionych firm, będzie premiowany punktami, które możesz wymieniać na nagrody. To proste– im więcej produktów kupuje Twoja firma, tym więcej punktów otrzymujesz na swoje konto, a im szybciej opłacisz FV za zakupy produktów Grupy Iglotech – tym szybciej zamówisz nagrody w Programie!

Dla nas kontakt z Partnerami biznesowymi jest najważniejszy. Program lojalnościowy jest częścią budowania i podtrzymywania relacji z Klientami. Iglotech oferuje bardzo dobre warunki handlowe, wsparcie serwisowe, techniczne i marketingowe.

 Klub Iglotech baner 2021 13