Niezwykle łatwe w montażu systemy wentylacji rozdzielaczowych

Forvent reku

domek REKU mini

System Forvent Reku Pro to elementy wentylacyjne pozwalające na dokładną dystrybucję powietrza szczególnie w domu, gdzie istotna jest estetyka. System składa się z 11 podstawowych elementów, z których można zbudować skrzynkę rozprężną lub rozdzielacz o dowolnej liczbie króćców przyłączeniowych. System jest kompatybilny ze wszystkimi centralami wentylacyjnymi znajdującymi się w ofercie Iglotech (Neovent, Ostberg). Forvent Reku Pro umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie, ponadto powłoka ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, co znacznie wpływa na zachowanie odpowiedniej higieny. Ograniczona do minimum ilość łączeń oraz kształtek, a także łagodne łuki rozprowadzanych przewodów gwarantują niewielkie straty ciśnienia.System wyróżniają bardzo dobre właściwości akustyczne i brak możliwości pojawienia się korozji. 

Bez nazwy 1

 

GŁÓWNE ZALETY SYSTEMU:

30 lat gwarancji 

Łatwy montaż
Łączenie na wcisk nie wymaga używania specjalistycznych narzędzi.


Higiena
System nie pozwala na rozwój pleśni ani grzybów i zapewnia wysoką higienę dostarczanego powietrza, dzięki powłoce, która zapewnia antystatyczne, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne właściwości.

Estetyka
Kompaktowa budowa elementów, niewielka waga i sztywność przewodów umożliwiają wkomponowanie systemu w stropie bądź wylewce. Niewielka średnica kanałów pozwala na montaż pod suchym tynkiem i boazerią, zachowując dzięki temu ważną dla użytkowników domu estetykę.

Łatwe czyszczenie
Dokładne czyszczenie systemu jest bardzo ważne dla jego prawidłowego funkcjonowania . Zapewnia je brak wystających wkrętów montażowych oraz aluminiowych przewodów typu fleks.

Brak szumu
Niski poziom hałasu, system uzyskał, dzięki zachowaniu reżimu przepywu powietrza.

Niewielkie straty cisnienia 
Minimalne straty ciśnienia zapewnia ograniczona ilość łączeń, kształtek oraz łagodne łuki rozprowadzonych przewodów.

Brak korozji  
Cięcie tarczą ocynkowanych rur spiro powoduje zerwanie warstwy ocynku i w rezultacie prowadzi do korozji, dlatego wykorzystano inną technologię. Wysokiej jakości tworzywa wykorzystane w budowie elementów systemu Forvent Reku PRO nie dopuszczają do procesu rdzewienia.  

 

Okładka katalog

 

skontaktuje się z nami