2019 Iglotech Kuba 4

Iglotech rok 2020 zacznie od wyjazdu ze swoimi Klientami nad Morze Karaibskie. W najbliższym roku celem podróży stała się największa karaibska wyspa. Kuba nazywana Perłą Antyli wyróżnia się bogatą kulturą, wspaniałymi plażami, lazurową tonią morza i dziewiczymi wyspami koralowymi. Firma zagwarantuje swoim gościom wiele atrakcji, m.in. wizyta w fabryce kubańskich cygar i rumu, kolacja w słynnej Habana Cafe, wodne Safari na prywatnym katamaranie z open barem, snorkeling i zwiedzanie najciekawszych miejsc tj. stolica państwa Hawana, Cayo Blanco, czy najbardziej urodziwe miasteczka: Cienfuegos, Trinidad oraz Santa Clara.

Iglotech od lat organizuje wycieczki dla swoich partnerów biznesowych. Firma udowadnia tym samym, że relacje z klientami są dla niej bardzo ważne. Współpraca z Iglotech to szereg korzyści, jak Program lojalnościowy z szeroką gamą produktów, cykle szkoleń, konkursy, promocje, wsparcie techniczne, serwisowe i marketingowe. 

 

 

Oddział Kraków - nowa lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że oddział Iglotech Kraków zmienił swój adres. Od 14.01.2020 r. zapraszamy ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina. Niestety telefon stacjonarny może być nieaktywny. Prosimy o kontakt z kierownikiem Oddziału na nr 695-902-777. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.