baner pompa ciepła dofinansowanie

Już dzisiaj przystąp do programu Czyste Powietrze i zadbaj o domowy budżet i swoje zdrowie. Ministerstwo środowiska oferuje dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Program jest skierowany do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych bądź osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. 

Skorzystaj z dofinansowania nawet 90%! Realizacja programu przewidziana jest na lata 2018-2029. Łącznie w programie do wykorzystania są 103 mld zł na zakup i montaż źródeł ciepła oraz termomodernizację. Wysokość dotacji zależy od miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym wnioskodawcy. Do uzyskania jest nawet 30 000 zł dofinansowania!


baner pompa ciepła dofinansowanie 1

Bogata oferta naszej firmy zawiera nowoczesne i wydajne pompy ciepła Neoheat, które spełniają wszystkie wymogi uczestnictwa programu Czyste Powietrze! Pompy ciepła w domach jednorodzinnych stają się coraz bardziej popularne. Zyskują coraz więcej zwolenników ze względu na wygodę użytkowania oraz duże oszczędności energii. Pompa ciepła poza tym, że służy jako główne źródło ogrzewania, może także chłodzić pomieszczenia w okresie letnim oraz podgrzewać wodę użytkową. Posiadają możliwość podłączenia drugiego źródła ciepła, np. kolektorów słonecznych.


Tylko kilka etapów dzieli Cię od uzyskania dofinansowania:

1. Zgłoś się do nas

2. Wypełnij wniosek

3. Podpisz umowę

4. Zacznij oszczędzać!

Firma Iglotech oferuje pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, a także pomoże Ci dobrać odpowiednie do Twoich potrzeb urządzenie. Skontaktuj się już dzisiaj i zadbaj o domowy budżet i swoje zdrowie! Zapytania prosimy kierować na: POMPYCIEPLA@IGLOTECH.COM.PL