RELACJA Z DNI OTWARTYCH W ODDZIAŁACH IGLOTECH!

Właśnie zakończyliśmy akcję Dni Otwarte!

Na przełomie czerwca i lipca w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, podczas których prezentowaliśmy nasze nowości produktowe. Wśród nowości i produktów, które Państwu zaprezentowaliśmy znalazły się:

- klimatyzatory Fuji Electric działające w oparciu o czynnik R32,
- centrale wentylacyjne Neovent połączone z układem chłodniczym,
- nowa centrala wentylacyjna Ostberg z okapem kuchennym jako idealne rozwiązanie do zabudowań kuchennych, a także
- pompa ciepła powietrze- woda Neoheat pracująca w oparciu o agregat Fuji Electric.

Największym zainteresowaniem cieszył się układ chłodniczy z centralą wentylacyjną Neovent. Rozwiązanie dla wielu inwestycji, w których liczy się aby centrala spełniała także funkcję chłodzenia pomieszczenia.
Dzięki podłączeniu do centrali agregatu, skrzynki AHU BOX i chłodnicy freonowej jest to możliwe. Nasi specjaliści chętnie opowiadali o specyfice i zaletach tego rozwiązania.

.IMG 20180704 134556        1320556 

Podczas Dni Otwartych swoje stoiska zaprezentowali również nasi partnerzy. Klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan. 

Nie zabrakło również stoiska z Klubem Iglotech, gdzie szczegółowo omawialiśmy korzyści z uczestnictwa w naszym programie dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych. Atrakcyjne nagrody, warunki uczestnictwa, a także promocje wyłącznie dla Klubowiczów spowodowały, że do programu przystąpiło kolejne kilkadziesiąt firm.

Całej imprezie towarzyszyło wielkie grillowanie, a także atrakcyjne promocje i produkty za 1zł, wśród których był klimatyzator czy młotowiertarka Makity. Nasze wydarzenie przyciągnęło ponad 230 klientów ze wszystkich rejonów Polski.

DSC 2144       DSC 2135 

 IMG 20180712 114939        IMG 20180618 082534

Dni Otwarte to jeden z naszych ważniejszych projektów. Pozwala nam na spotkanie się z naszymi Klientami, poznanie opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów. Dziękujemy wszystkim, którzy nasz odwiedzili i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie za rok na kolejnym takim wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji.

 

Nowa lokalizacja Iglotech w Poznaniu!
Uprzejmie informujemy, iż od 1.07.2019 roku oddział został przeniesiony na ulicę Sycowską 45, 60-003 Poznań. 
Telefon kontaktowy na oddział: +48 61 863 84 58 
Serdecznie zapraszamy!