Z okazji jubileuszu 25 lecia uruchomiliśmy program lojalnościowy Klub Iglotech Nagrody z Klimatem, w którym premiowane są zakupy dokonane w punktach handlowych Iglotech. 

Wychodząc naprzeciw partnerom biznesowym zdecydowaliśmy się na wdrożenie Programu Lojalnościowego.Tym działaniem chcemy docenić naszą dotychczasową współpracę  z Klientami i pokazać, że rozumiemy ich potrzeby.

Wierzymy, że  Program zwiększy poczucie zadowolenia z dokonanych transakcji w naszej sieci i będzie sprzyjał w dalszym partnerstwie. W specjalnie przygotowanej Strefie umieściliśmy dziesiątki produktów, które spełnią małe i duże marzenia. W 5 kategoriach: dla domu i nie tylko, męska rzecz, multimedialny niezbędnik, dla niej i dla niego, podróże z pasją, znajdują się gadżety, urządzenia znanych marek, przydatne na co dzień i podnoszące komfort naszego życia. Wśród nich nowoczesne urządzenia RTV i AGD, sprzęty sportowe, narzędzia, a także modna galanteria. Dla najaktywniejszych Partnerów Biznesowych przygotowaliśmy Strefę Marzeń, w której dostępne są nagrody wyjątkowe i niepowtarzalne. 

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego uprościliśmy obsługę Programu, tak aby korzystanie z niego było przyjemnością. Jasne, przejrzyste zasady to atut naszego projektu. Indywidualne konto z możliwością łatwego zamawiania nagród i podglądem do swoich wszystkich transakcji to tylko część udogodnień jakie wprowadziliśmy. Program przeznaczony jest dla naszych najaktywniejszych Partnerów Handlowych.                      

Korzyści z uczestniczenia w programie to: bogaty katalog nagród, STREFA MARZEŃ, szybkie nagradzanie, możliwość udziału w dodatkowych akcjach promocyjnych.

Zacznij z nami współpracę i dowiedz się jak przystąpić do programu lojalnościowego!

www.klubiglotech.pl

                                                           w2 w