SEMINARIA z IGLOTECH SOPOT - OLSZTYN 2017

5 i 6 września w Olsztynie i w Sopocie Iglotech uczestniczył w Seminariach Instalacji Sanitarnych i Techniki Grzewczej. W ramach seminarium, Iglotech prowadził prelekcję dotyczącą zastosowania pomp ciepła Neoheat Fuji Electric do ogrzewania sufitowego. Konsultowano również wykorzystanie pompy ciepła do chłodzenia, ogrzewania, jak i do podgrzewania wody użytkowej (CWU).

Dużym zainteresowaniem cieszyły się korzystne warunki robocze pompy, które ponadto nie generują zanieczyszczeń.  Pompa pozyskuje energię z atmosfery i przekazuje ją do wody w układzie grzewczym przy zapotrzebowaniu zaledwie 1kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. 

Seminarium 1 Seminarium 

Seminarium 2 Seminarium 3

Architekci, projektanci, biura projektowe i inwestorzy instytucjonalni podczas całodniowych seminariów mogli odwiedzić stoisko Iglotech, zapoznać się z naszą nową pompą ciepła Neoheat Fuji Electric oraz kompleksową ofertą firmy. Seminaria organizowała Milenium Gazeta Budowlana, a licznie zgromadzeni Uczestnicy wymieniali poglądy, obserwacje i doświadczenia związane z nowymi koncepcjami projektowania.

Dyskusje panelowe i stoisko Iglotech cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli środowiska projektowego reprezentujących biura projektowe, własne podmioty gospodarcze i inwestorów instytucjonalnych. Ponadto podczas seminarium odbyło się również uruchomienie naszej nowej pompy ciepła Neoheat Fuji Electric.