Dział techniczny IGLOTECH dba o zaplecze doradcze i serwisowe. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych oraz pytań dotyczących serwisowania i gwarancji jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Warunki gwarancji

Dane do kontaktu



Tel. +48 55 645 73 00
Faks +48 55 645 73 28
serwis@iglotech.com.pl

 

Lub wypełnij formularz kontaktowy. 

Kontakt

IGLOTECH Sp. z o.o.

ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn

phone+48 55 645 73 00

mailiglotech@iglotech.com.pl

timePn/Pt: 8.00 - 16.00

Punkty sprzedaży:
Oddział:

Bydgoszcz

ul. Szosa Gdańska 25
86-031 Osielsko k. Bydgoszczy

52 348 63 47

bydgoszcz@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Gdynia

ul. Hutnicza 19
86-200 Gdynia

 58 580 00 05 

gdynia@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Grudziądz

ul. Chełmińska 101
86-300 Grudziądz

56 451 73 11

grudziadz@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Katowice

Al. Roździeńskiego 190B
40-203 Katowice

  32 228 73 00

katowice@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 7.00 - 16.00

wyświetl mapę

Kraków

ul. Romanowicza 6a

30-702 Kraków

12 222 00 04

krakow@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Lublin

ul. Energetyków 19
20-468 Lublin

81 311 00 03

lublin@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Łódź

ul. Elektronowa 6
94-103 Łódź

42 656 11 00

lodz@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Poznań

ul. Dziadoszańska 10
61-248 Poznań

61 863 84 54

poznan@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Rzeszów

ul. Przemysłowa 13A
35-105 Rzeszów

17 710 00 03

rzeszow@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Toruń

ul. Olsztyńska 53
87-100 Toruń

56 622 11 04

torun@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Warszawa

ul. Wspólna 35A
05-090 Raszyn (Janki)

22 720 76 80

 warszawa@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Wrocław

ul. Międzyleska 4
50-514 Wrocław

71 352 11 21

 wroclaw@iglotech.com.pl

Pn/Pt: 8.00 - 16.00

wyświetl mapę

Kontakt + social

Serwis ON-LINE

Jeśli potrzebujesz pomocy,
chętnie odpowiemy na Twoje
zgłoszenie.

GWARANCYJNE
POGWARANCYJNE

Nasze referencje:

REFERENCJE8