Wyświetl produkty jako:

   

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzator kasetonowy

Klimatyzator kasetonowy Fuji Electric to idealne rozwiązanie do biur, restauracji, sal konferencyjnych oraz do pomieszczeń, w których zależy nam na uzyskaniu optymalnej temperatury. Montaż jednostki kasetonowej razem z sufitem podwieszanym sprawia, że urządzenie niewiele wystaje poza obręb sufitu, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczne. Szeroki zakres przepływu powietrza gwarantuje jednolitą temperaturę w klimatyzowanym pomieszczeniu, natomiast możliwość sterowania kierunkiem przepływu powietrza zapewnia jeszcze większy komfort.

Wśród dostępnych w ofercie Iglotech urządzeń są:

- klimatyzator kasetonowy LVLB i LRLA Fuji Electric z czterostronnym przepływem powietrza, co pozwala na komfortowe i równomierne rozprowadzenie powietrza

- klimatyzator kasetonowy LRLB Fuji Electric z nawiewem obwodowym dedykowany do obiektów komercyjnych oraz dużych pomieszczeń mieszkalnych. Szeroki zakres przepływu powietrza gwarantuje jednolitą temperaturę w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Podział klimatyzatorów kasetonowych: 

 

 

Klimatyzatory kasetonowe.png
Producent: Fuji Electric

Klimatyzatory Split kasetonowe posiadają 4 kierunkowy nawiew powietrza, co w połączeniu z ich dużą wydajnością pozwala na komfortowe i równomierne rozprowadzenie powietrza. Klimatyzator kasetonowy posiada pompkę skroplin o dużej wysokości podnoszenia oraz 2-sekcyjny wentylator Turbo. 2 etapy przepływu powietrza następujące po sobie, uzyskane dzięki 2 sekcyjnej strukturze nowego wentylatora, powodują ciągły dopływ szerokiego strumienia powietrza do wymiennika (modele od 12 do 24) Został zaprojektowany tak by pasował do  każdego pomieszczenia takie jak biura, sale konferencyjne  czy inne obiekty komercyjne. 

Akcesoria do klimatyzatorów kasetonowych.png
Producent: Fuji Electric

Do efektywnej i prawidłowej pracy klimatyzatorów niezbędne są akcesoria i dodatki które znajdziecie Państwo w naszej ofercie.